Hallitus ja toimihenkilöt 2018

 

Puheenjohtaja Ja ULKOMAANYHTEYSHENKILÖ

Ulrica.png

Ulrica Väänänen

ulrica.vaananen@venajansinisemme.fi

puheenjohtaja@venajansinisemme.fi

Puh. 045 352 8747

 

Varapuheenjohtaja

Hannele Rämö

hannele.ramo@venajansinisemme.fi

varapuheenjohtaja@venajansinisemme.fi

Puh. 0400 492589

 

 

Sihteeri

Anna-Leena Latikka

anna-leena.latikka@venajansinisemme.fi

sihteeri@venajansinisemme.fi

 

MUUT HALLITUKSEN JÄSENET

 

Pekka Rämö

pekka.ramo@venajansinisemme.fi

 

MUUT TOIMIHENKILÖT HALLITUKSEN ULKOPUOLELTA

 

Pentuneuvonta Ja Terveysasiat

 Kuva: Pauli Araneva

Kuva: Pauli Araneva

Sari Kulha

sari.kulha@venajansinisemme.fi

pentuneuvonta@venajansinisemme.fi

 

 

WEBMASTER

Harri Suhonen

harri.suhonen@venajansinisemme.fi

webmaster@venajansinisemme.fi

 

RAHASTONHOITAJA, Jäsenrekisteri

Päivi Oja

paivi.oja@venajansinisemme.fi

rahastonhoitaja@venajansinisemme.fi

 

LEHDEN TAITTO

Kaisa Määttänen


Muita yhteystietoja

Lehden toimitus

lehti@venajansinisemme.fi

Julkaisutoimikunnan jäseninä toimivat Sari Kulha, Anna-Leena Latikka, Hannele Rämö, Pekka Rämö, Ulrica Väänänen ja Merja Mäkinen.

 

terveysasiat

Sari Kulha

terveysasiat@venajansinisemme.fi

 

yhdistyksen jäsenyyteen liittyvät asiat JA OSOiTTEENMUUTOKSET

jasenrekisteri@venajansinisemme.fi

 

Yleinen yhteydenotto

info@venajansinisemme.fi