Hallitus ja toimihenkilöt 2019

 

Puheenjohtaja

Pekka Rämö

pekka.ramo@venajansinisemme.fi

puheenjohtaja@venajansinisemme.fi



 

Varapuheenjohtaja ja Pentuneuvonta

Sari Kulha

sari.kulha@venajansinisemme.fi

varapuheenjohtaja@venajansinisemme.fi

pentuneuvonta@venajansinisemme.fi

 

 

Sihteeri

Satu Virtanen

satu.virtanen@venajansinisemme.fi

sihteeri@venajansinisemme.fi

 

RAHASTONHOITAJA, Jäsenrekisteri

Päivi Oja

paivi.oja@venajansinisemme.fi

rahastonhoitaja@venajansinisemme.fi

jasenrekisteri@venajansinisemme.fi

 

MUUT HALLITUKSEN JÄSENET

Janne Rand

janne.rand@venajansinisemme.fi

 

MUUT TOIMIHENKILÖT HALLITUKSEN ULKOPUOLELTA

 

Terveysasiat

Merja Mäkinen

terveysasiat@venajansinisemme.fi

 

 

WEBMASTER Ja lehden taitto

Harri Suhonen

harri.suhonen@venajansinisemme.fi

webmaster@venajansinisemme.fi

 

Muita yhteystietoja

Lehden toimitus

lehti@venajansinisemme.fi

Julkaisutoimikunnan jäseninä toimivat Sari Kulha, Päivi Oja, Janne Rand, Pekka Rämö, Satu Virtanen ja Merja Mäkinen.

 

yhdistyksen jäsenyyteen liittyvät asiat JA OSOiTTEENMUUTOKSET

jasenrekisteri@venajansinisemme.fi